نرم افزار

دانلود Syncios Data Recovery 3.2.0

دانلود Syncios Data Recovery 3.2.0

دانلود Syncios Data Recovery 3.2.0 – بازیابی اطلاعات آیفون و آیپد دانلود Syncios Data Recovery نرم افزار بازیابی اطلاعات آیفون و آیپد

دانلود Syncios Data Recovery 3.2.0

دانلود Syncios Data Recovery 3.2.0 - بازیابی اطلاعات آیفون و آیپد

| نرم افزار بازیابی اطلاعات آیفون و آیپد |

Syncios Data Recovery 3.2.0 نام یک نرم افزار جدید و بسیار حرفه‌ای، در زمینه اسکن و بازیابی اطلاعات حذف شده از انواع دستگاه‌های آیفون، آیپادتاچ و آیپد است. همچنین این نرم افزار قادر است اطلاعات حذف شده شما را از بک‌آپ‌های آیتونز یا آی‌کلاد بازیابی نماید. همانطور که می‌دانید، دلایل مختلفی برای از دست دادن اطلاعات ممکن است پیش بیاید، برای مثال ممکن است شما بخشی از اطلاعات مهم خود را به صورت تصادفی و یا بر اثر فکتوری ریست از دست داده باشید. در تمامی این حالات، برنامه مذکور می‌تواند اطلاعات شما را برایتان بازیابی نماید.

به طور کلی این نرم افزار می‌تواند انواع اطلاعات حذف شده شما از قبیل تصاویر، فایل‌های ویدیویی، فایل‌های صوتی، اسناد متنی، فایل‌های فشرده، پیامک‌ها، شماره تلفن ها و … را به آسانی و در چند قدم ساده برایتان بازیابی نماید. نسخه جدید این نرم افزار ضمن پشتیبانی کامل از انواع دستگاه‌های آیفون، آیپادتاچ و آیپد، بهترین روش برای بازیابی اطلاعات دستگاه های iOS به شمار می‌رود. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Syncios Data Recovery را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار Syncios Data Recovery :

– امکان بازیابی آسان داده‌های حذف شده

– سازگاری کامل با نسل‌های جدید دستگاه‌های اپل و نسخه‌های جدید سیستم‌عامل iOS

– پشتیبانی از امکان بازیابی تصاویر، ویدیو‌ها، موزیک‌ها، فایل‌های فشرده، پیامک‌ها، شماره تلفن‌ها و …

– امکان مشاهده پیش‌نمایش داده‌های بازیابی شده

– قابلیت بازگردانی داده‌ها بر روی دستگاه‌های اپل

منبع

دانلود Syncios Data Recovery 3.2.0
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا