نرم افزار

دانلود Toy Blast 8793

دانلود Toy Blast 8793

دانلود بازی Toy Blast برای اندروید. یک بازی پازلی تطابق است که توسط میلیون ها بازیکن از سراسر جهان بازی می شود. در این بازی شما باید مکعب های یکرنگ را مطابقت دهید و برای انفجار بزرگ بوسترها را با هم ترکیب کنید تا از هزاران مرحله عبور کنید.

دانلود Toy Blast 8793

Toy Blast v8793 + Mod – دانلود بازی انفجار اسباب بازی اندرویدنسخه معمولی + نسخه مود و هک شده (سکه، جان و بوستر بی نهایت)

بازی Toy Blast توی بلاست یک بازی پازلی تطابق است که توسط میلیون ها بازیکن از سراسر جهان بازی می شود. در این بازی شما باید مکعب های یکرنگ را مطابقت دهید و برای انفجار بزرگ بوسترها را با هم ترکیب کنید تا از هزاران مرحله عبور کنید. با جذاب ترین پازل هایی که تا کنون حل کرده اید، سرگرمی در نوک انگشتان شماست. فرصت های بی شماری وجود دارد و استعداد شما در حل پازل ها کلید استاد شدن در این بازی است. بزرگترین ماجراجویی ها را از طریق اپیزودهای بی نهایت در رنگارنگ ترین سرزمین های دنیای اسباب بازی تجربه کنید. این بازی توسط استودیوی Peak Games سازنده بازی Toon Blast طراحی و منتشر شده است.

It’s time for an exciting new update!

– PLAY 50 NEW LEVELS! Rhino has just moved to a new flat. He is resting on his new couch while dreaming of the upcoming days in the new neighborhood. Help him with design decisions!

Be sure to update to the current version of Toy Blast for the newest content. In every 2 weeks, we bring 50 NEW LEVELS! Come and join the fun!

حجم فایل: 145.0 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 4.1 و بالاتر

? در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

منبع

دانلود Toy Blast 8793
androidgozar.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا