نرم افزار

دانلود TweakShot Screen Capture 1.0.0.21121

دانلود TweakShot Screen Capture 1.0.0.21121

دانلود TweakShot Screen Capture 1.0.0.21121 – ثبت آسان اسکرین‌شات در ویندوز دانلود TweakShot Screen Capture ثبت آسان اسکرین‌شات در ویندوز

دانلود TweakShot Screen Capture 1.0.0.21121

دانلود TweakShot Screen Capture 1.0.0.21121 - ثبت آسان اسکرین‌شات در ویندوز

| ثبت آسان اسکرین‌شات در ویندوز |

TweakShot Screen Capture 1.0.0.21121 نام یک محصول نرم افزاری ساده و کاربردی به منظور ثبت اسکرین‌شات و ضبط فیلم از محیط ویندوز است. این برنامه را بدون شک باید به عنوان سریع‌ترین ابزار موجود برای ثبت اسکرین‌شات از صفحه با امکان ویرایش تصاویر و امکان ذخیره‌سازی در فرمت‌های مختلف به شمار آورد. این برنامه به شما امکانی می‌دهد که بتوانید به سادگی یک کلیک، نوع اسکرین‌شات خود را تعیین کنید و سپس خروجی را مطابق انتظار خود تحویل بگیرید. عکس گرفتن از پنجره فعال در سیستم، ثبت اسکرین‌شات تمام صفحه، تعیین قسمتی از صفحه نمایش برای ثبت اسکرین‌شات و …. از جمله مهم‌ترین امکانات کلیدی این نرم افزار به شمار می‌روند.

یکی از خصوصیات مهم و کلیدی ابزار ثبت اسکرین‌شات، در دسترس بودن سریع و ساده‌ی آن است. به کمک نرم افزاری که در این مطلب خدمت شما عزیزان معرفی می‌کنیم، شما به یک ابزار سریع و ساده دسترسی خواهید داشت که می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان برای شما اسکرین‌شات به ثبت برساند. این برنامه با دارا بودن امکان ثبت عکس و فیلم از محیط ویندوز، یکی از ابزارهایی است که می‌توانید آن را در موقعیت‌های مختلف مطابق با نیاز خود مورد استفاده قرار دهید و با آن به ثبت تصویر و یا فیلم از محیط کار بپردازید. دسترسی به این نرم افزاز به شکلی سریع و ساده امکان‌پذیر است و شما می‌توانید امکانات آن را مطابق با نیاز خود برای ثبت اسکرین‌شات و یا ضبط فیلم در انواع فرمت‌ها مورد استفاده قرار دهید. هم اکنون می توانید نرم افزار TweakShot Screen Capture را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار TweakShot Screen Capture :

– امکان ثبت اسکرین‌شات به صورت تمام صفحه

– قابلیت ثبت عکس از پنجره فعال در ویندوز

– دارا بودن ابزار ویرایشگر حرفه ای عکس

– امکان فیلمبرداری از محیط ویندوز و فعالیت‌ها

– دارا بودن قابلیت دسترسی ساده و رابط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

تصاویری از محیط نرم افزار :

TweakShot Screen Capture.cover1  300x178 - دانلود TweakShot Screen Capture 1.0.0.21121 - ثبت آسان اسکرین‌شات در ویندوز

منبع

دانلود TweakShot Screen Capture 1.0.0.21121
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا