نرم افزار

دانلود UEFI BIOS Updater 1.69.17 Final

دانلود UEFI BIOS Updater 1.69.17 Final

دانلود UEFI BIOS Updater 1.69.17 Final – نرم افزار آپدیت بایاس برنامه به روز رسانی بایوس مادربرد دستگاه سیستم کامپیوتر

دانلود UEFI BIOS Updater 1.69.17 Final

دانلود UEFI BIOS Updater 1.42 Final - نرم افزار آپدیت بایاس

| نرم افزار آپدیت بایاس |

UEFI BIOS Updater 1.69.17 Final نام یک نرم افزار هوشمند جهت به روز رسانی بایاس مادربرد دستگاه های کامپیوتری شماست. این نرم افزار با یک کارکرد ساده و امن ، قادر است آخرین ورژن ماژول های OROM/EFI مادربرد شما را شناسایی و آنان را به روز رسانی کند. نرم افزار UEFI BIOS Updater به عنوان ابزاری ساده جهت به روز رسانی بایاس مادربرد کامپیوترهای دسکتاپ طراحی و توسعه داده شده است ، با توجه به نظرات و بازخوردهای دریافتی از سوی کاربران ، بسیاری از افراد این نرم افزار را ابزاری امن و قابل اطمینان جهت به روز رسانی بدون خطر بایاس کامپیوتر خود توصیف کرده اند.

UEFI BIOS Updater از رایانه های مبتنی بر پردازنده های Intel و AMD پشتیبانی کامل دارد ؛ توجه داشته باشید آخرین ورژن ابزار عرضه شده AMI Aptio V MMTool ، در حال حاضر قادر به به روز رسانی بایاس پردازنده های اینتل X99 و جدیدتر از آن را ندارد. در این مدل پردازنده ها تنها امکان مشاهده مشخصات و جزئیات مربوط به بایاس فعلی وجود دارد. بنابراین شما می توانید از این نرم افزار بایاس آپدیتر ، برای به روز رسانی بایوس اکثر مدل های Intel و AMD استفاده کنید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار UEFI BIOS Updater را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار UEFI BIOS Updater :

– مکان به روز رسانی بایاس انواع مادربردها

– پشتیبانی از کامپیوترهای مبتنی بر پردازنده های اینتل و AMD

– پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز

توضیحات مختصر از عملکرد نرم افزار:

1) to detect the versions of the OROM/EFI modules, which are inside an AMI UEFI BIOS file and2) to updatea) the most important OROM/EFI modules (incl. various “Universal TRIM in RAID0 modified” ones) andb) the CPU MicroCodeof any AMI Aptio IV UEFI BIOS.

منبع

دانلود UEFI BIOS Updater 1.69.17 Final
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا