نرم افزار

دانلود Virtual Vertex Muster 9 9.0.13 x64 مدیریت محیط های رندرینگ

دانلود Virtual Vertex Muster 9 9.0.13 x64 مدیریت محیط های رندرینگ

دانلود Virtual Vertex Muster 9 99.0.13 x64 نرم افزار مدیریت محیط های رندرینگ دانلود Virtual Vertex Muster نرم افزار مدیریت محیط های رندر

دانلود Virtual Vertex Muster 9 9.0.13 x64 مدیریت محیط های رندرینگ

دانلود Virtual Vertex Muster 9 9.0.7 Build 10807 x64 - نرم افزار مدیریت محیط های رندرینگ

| نرم افزار مدیریت محیط های رندرینگ |

Virtual Vertex Muster 9 9.0.13 x64 نام یک نرم افزار مدیریت کننده فرآیند رندرینگ در زمینه‌های ساخت و تدوین فیلم، بازی‌سازی و طراحی جلوه‌های بصری است که امکان مدیریت بهینه عملیات را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. همانطور که می‌دانید، امروزه به کمک تکنولوژی کامپیوتری می‌توان بسیاری از مدل‌سازی‌ها را به صورت نرم افزاری به رایانه سپرد تا طرح اولیه با جلوه‌ای خاص و واقعی از آب درآید. در طی فرآیند رندرینگ، نرم افزارها امکانی را در اختیار طراحان قرار می‌دهند که بتوان اجسام سه بعدی را با جلوه‌ای واقع‌گرایانه در صفحات نمایش 2 بعدی به تصویر کشید. مرحله رندرینگ، از فرآیندهای مهم در ساخت انیمیشن و یا پویانمایی رایانه‌ای است که این روزها کاربرد گسترده‌تری در زمینه‌های صنعت تولید محصولات، تولید فیلم و بازی‌سازی دارد. نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود در اختیار شما کاربران عزیز و محترم قرار می‌دهیم، امکانی را مهیا می‌سازد تا بتوان فرآیند رندرینگ دسته‌جمعی چندین پروژه مختلف را مدیریت کرد تا به شکلی بهینه بتوان خروجی آنان را دریافت نمود.

این نرم افزار با دارا بودن یک محیط کاربری زیبا و قابل فهم، طراحان را قادر می‌سازد تا یکپارچگی کاملی با پروژه‌های بازی‌سازی، فیلم‌سازی و … داشته و بتوان فرآیند رندرینگ را به شیوه‌ای موثر به اجرا درآورد. از آنجا که این مرحله، نیاز به یک سخت افزار قدرتمند گرافیکی دارد، لازم است که پروژه‌های همزمان به گونه‌ای مدیریت شوند که بتوان خروجی هریک از آنان را در زمانی مناسب و موثر تحویل گرفت. نرم افزار مذکور با پیاده‌سازی یک روند خودکار و جامع، طراحان را قادر می‌سازد تا مدیریتی جامع بر روی پروژه‌های خود داشته و هریک از آنان را مطابق با زمان‌بندی مورد نظر خود تحویل بگیرند. هم اکنون می توانید نرم افزار Virtual Vertex Muster را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار Virtual Vertex Muster :

– امکان مدیریت فرآیندها و روند رندرینگ پروژه‌ها ر روی دستگاه‌های قابل حمل

– سازگاری کامل با Python 2/3 , C/C++, Java, .NET, Perl, PHP API

– امکان زمان‌بندی پروژه‌ها و اجرای خودکار آنان مطابق با برنامه از پیش تعیین شده

– قابلیت اجرای پروسه رندرینگ در صورت قرارگیری سیستم در حالت محافظ صفحه

– امکان تهیه بازخورد از هر لحظه فرآیند رندرینگ

تصاویری از محیط نرم افزار :

Virtual Vertex Muster.cover1  300x115 - دانلود Virtual Vertex Muster 9 9.0.13 x64 - نرم افزار مدیریت محیط های رندرینگ

منبع

دانلود Virtual Vertex Muster 9 9.0.13 x64 مدیریت محیط های رندرینگ
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا