نرم افزار

دانلود VovSoft SEO Checker 4.5

دانلود VovSoft SEO Checker 4.5

دانلود VovSoft SEO Checker 4.5 نرم افزار بررسی سئوی وب‌سایت دانلود VovSoft SEO Checker نرم افزار بررسی سئوی وب‌سایت

دانلود VovSoft SEO Checker 4.5

دانلود VovSoft SEO Checker 4.5 - نرم افزار بررسی سئوی وب‌سایت

| نرم افزار بررسی سئوی وب‌سایت |

VovSoft SEO Checker 4.5 نام یک ابزار جدید و قدرتمند در زمینه آنالیز و بررسی وضعیت سئوی وب‌سایت است که با استفاده از آن می‌توانید میزان بهینه بودن صفحه اینترنتی مورد نظر خود را از نظر موتورهای جستجو مورد آزمون قرار دهید. همانطور که می‌دانید، طی چند سال اخیر بهینه بودن یک صفحه اینترنتی را از روی معیاری تحت عنوان سئو مورد سنجش قرار می‌دهند. زمانی که یک صفحه اینترنتی متناسب با استانداردهای سئو طراح شده باشد، موتورهای جستجو نتایج بیشتری از آن را در سرچ‌های کاربران به نمایش می‌گذارند و به همین ترتیب، بازدید آن نیز روز به روز بیشتر و بیشتر می‌شود. اگر شما هم صاحب یک وب‌سایت اینترنتی هستید و می‌خواهید وضعیت سئوی وب‌سایت خود را مورد سنجش قرار دهید، ما برایتان ابزاری ساده و جدید در این زمینه را سراغ داریم.

نرم افزار فعلی، یک ابزار جدید و قدرتمند برای بهبود رتبه‌ و وضعیت سئوی وب‌سایت است که با دارا بودن رابط کاربری ساده خود، توانسته به محبوبیت نسبتا خوبی در بین کاربران برسد. تنها کافی‌ست که آدرس اینترنتی وب‌سایت مورد نظر خود را وارد کنید تا این برنامه کلیه لینک‌های داخلی وب‌سایت را شناسایی و اطلاعات جامعی از آن‌ها را در اختیار شما قرار دهد. به عنوان مثال، از طریق این اطلاعات می‌توانید لینک‌های شکسته در وب‌سایت را شناسایی کنید و یا اینکه با اجرای توصیه‌های این برنامه، وضعیت سئوی وب‌سایت خود را روز به روز بهتر کنید. هم اکنون می توانید نرم افزار VovSoft SEO Checker را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار VovSoft SEO Checker :

– امکان به دست آوردن اطلاعات جامع در رابطه با آدرس‌های اینترنتی

– امکان مشاهده لینک‌های داخلی، سلامت لینک‌ها، تشخیص لینک‌های خراب و …

– امکان بررسی توضیحات متا و تگ‌های H1, H2, H3, H4

– دارا بودن رابط گرافیکی ساده و کاربرپسند

تصاویری از محیط نرم افزار :

VovSoft SEO Checker.cover1  300x224 - دانلود VovSoft SEO Checker 4.5 - نرم افزار بررسی سئوی وب‌سایت

– برنامه را نصب کنید– فایل Patch.exe (موجود در فایل فشرده ای که دانلود کرده اید) را در محل نصب برنامه کپی و اجرا کنید– بر روی Patch کلیک کنید

منبع

دانلود VovSoft SEO Checker 4.5
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا