نرم افزار

دانلود Zerene Stacker Professional 1.04 افزایش وضوح تصاویر

دانلود Zerene Stacker Professional 1.04 افزایش وضوح تصاویر

دانلود Zerene Systems Zerene Stacker Professional 1.04 T202105281930 – افزایش وضوح تصاویر دانلود Zerene Stacker بهبود وضوح تصاویر

دانلود Zerene Stacker Professional 1.04 افزایش وضوح تصاویر

دانلود Zerene Systems Zerene Stacker Professional 1.04 T202105281930 x86/x64 - افزایش وضوح تصاویر

| نرم افزار افزایش وضوح تصاویر |

Zerene Systems Zerene Stacker Professional 1.04 T202105281930 نام نرم افزاری جدید، کاربردی و هوشمند در زمینه افزایش و بهینه‌سازی وضوح در تصاویر دیجیتالی است. همانطور که احتمالا می‌دانید، وضوح تصویر رابطه مستقیمی با حجم یک فایل گرافیکی دارد. در واقع هرچه میزان وضوح تصویر بالاتر باشد، اندازه و حجم آن نیز در حافظه ذخیره‌سازی افزایش خواهد یافت. به همین سبب، در سیستم دیجیتال ممکن است از یک تصویر خاص، چندین نسخه متعدد با وضوح متفاوت وجود داشته باشد. عکاسان ماکرو، بیش از سایرین در این زمینه با وضوح تصاویر سر و کار دارند. به عنوان مثال، یک عکاس ماکرو، می‌بایست وضوح تصاویر خود را در بالاترین میزان ممکن تنظیم کرده و جزئی‌ترین خصوصیات سوژه مورد نظر را نیز به ثبت برساند.

نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود آماده کرده‌ایم، یک ابزار هوشمند و بسیار حرفه‌ای در زمینه افزایش وضوح تصاویر دیجیتالی است. به واقع این نرم افزار با اجرای یک فرآیند هوشمندانه فوکوس بر روی تصاویر، جزئیات آن را به شکلی چشم‌گیر به نمایش می‌گذارد تا علاقه‌مندان بتوانند تصاویر معمولی خود را به یک تصاویری حرفه‌ای از نوع ماکرو تبدیل کنند. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Zerene Systems Zerene Stacker را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار Zerene Systems Zerene Stacker :

– امکان تهیه خروجی در بالاترین وضوح و کیفیت ممکن از نمونه تصاویر معمولی در حوزه دیجیتال

– دقت بسیار بالا در فوکوس‌ها و بهبود وضوح جزئیات تصاویر

– دارا بودن الگوریتم هوشمندانه بهبود وضوح تصویر

– حذف کردن قسمت‌هایی از تصاویر با کنتراست پایین

– سرعت و انعطاف‌پذیری بسیار بالا

منبع

دانلود Zerene Stacker Professional 1.04 افزایش وضوح تصاویر
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا