نرم افزار

نرم افزار TeamViewer QuickSupport v15.18.4 برنامه تیم ویور در سطح سرویس گیرنده

نرم افزار TeamViewer QuickSupport v15.18.4 برنامه تیم ویور در سطح سرویس گیرنده

نرم افزار TeamViewer QuickSupport ابزاری رایگان و پرتابل و یک ماژول مختص مشتری برای دسترسی به کامپیوتر از راه دور در سطح سرویس گیرنده است.

نرم افزار TeamViewer QuickSupport v15.18.4 برنامه تیم ویور در سطح سرویس گیرنده

TeamViewer نرم افزاری قدرتمند برای دسترسی به کامپیوتر از راه دور و مدیریت آن توسط یک سیستم دیگر است. این نرم افزار قابلیت جالبی دارد به این شکل که به جای استفاده از IP برای ارتباط از یک عدد ۹ رقمی تصادفی (البته برای کاربران) که شناسه یکتای کامپیوتر آنها است و یک پسوورد ۴ رقمی، استفاده می‌کند. با استفاده از این ویژگی مشکل نیاز به آی‌پی معتبر که در تمام نرم افزارهای مدیریت از راه دور کامپیوتر وجود دارد به سادگی ترفیع می‌شود. این ویژگی باعث شده است که ایجاد ارتباط یک سویه بین دو کامپیوتر بسیار ساده و آسان صورت بگیرد. به این ترتیب اکثر شرکتها برای ارائه خدمات پشتیبانی خود به صورت مستقیم از این نرم افزار بهره می‌گیرند.

البته برای استفاده از تیم‌ویور هر دو سیستم سرویس‌گیرنده و سرویس‌دهنده باید نرم افزار را نصب کنند. سپس سرویس گیرنده باید ID و Password خود را در اختیار سرویس دهنده قرار دهد تا او بتواند به سیستم متصل و اقدام به انجام عملیات مورد نظر از راه دور کند. این پروسه علیرغم سادگی بسیار محدودیتهایی نیز دارد. ابتدا اینکه این برنامه که نیازمند لایسنس قانونی است باید بر روی سیستم سرویس گیرنده نیز نصب باشد. اگر کاربر فاقد لایسنس باشد و یا دوره آزمایشی‌اش به پایان برسد، عملا امکان اتصال به سیستم او وجود ندارد. راهنمایی برای نصب برنامه TeamViewer بر روی سیستم علیرغم سادگی نیز مشکل دیگریست که شرکتهای خدمات پشتیبانی با آن درگیرند.

TeamViewer برای رفع این مشکل راه کاری اندیشیده است که کاربران سرویس گیرنده عملا از نصب این نرم افزار بر روی سیستم خود و خرید لایسنس برنامه بی‌نیاز باشند. این راهکار که در قالب یک نرم افزار رایگان، کم حجم و قابل حمل و یک ماژول مختص مشتری با نام TeamViewer QuickSupport ارائه شده است به کاربران سرویس گیرنده این امکان را می‌دهد تا به سادگی ID و Password مورد نیاز برای اتصال کامپیوترهای دیگر به کامپیوتر خود را به دست آورده و در اختیار افراد مورد نظر برای اتصال از ره دور به کامپیوتر خود قرار دهند. برای این منظور کافیست برنامه را اجرا و منتظر بمانید تا ID و Password مربوط برای شما نمایش داده شود.

نرم افزار TeamViewer QuickSupport تنظیماتی که نرم افزار TeamViewer برای کنترل بخشهای مختلف در سطح سرویس گیرنده دارد را نیز در خود جای داده است و این امکان را به شما می‌دهد تا به سادگی پارامترهای مربوطه را کنترل کنید.

منبع

نرم افزار TeamViewer QuickSupport v15.18.4 برنامه تیم ویور در سطح سرویس گیرنده
softsara.ir

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا